مشخصات فنی تکمیلی فرش ماشینی قبل از خرید

فرشخونه ، به عنوان یکی از برترین تولید کنندگان فرش ماشینی کاشان ، با هدف ارائه بهترین کیفیت فرش ماشینی و عرضه فرش اصل کاشان و با بهترین قیمت فرش ، فعالیت خود را آغاز نموده و تمامی محصولات این شرکت از ویژگی بهترین کیفیت برخوردار می باشند .


شانه و تراکم :
امروزه یکی از ملاک های انتخاب فرش ، شانه و تراکم می باشد . در تعریف شانه باید گفت که به تعداد ریشه ها یا گره هایی که در یک متر از عرض فرش وجود دارد می گویند و تراکم ، به تعداد ریشه هایی که در یک متر از طول فرش هستند ، اطلاق می شود . شانه و تراکم یکی از عوامل مهم در کیفیت فرش ماشینی می باشد . هر اندازه شانه و تراکم فرش بالاتر رود ، فرش ، زیباتر ، ظریف تر  و مستحکم تر و با مقاومت بیشتری می شود . فرش 700 شانه ، فرش 1000 شانه و فرش 1200 شانه جزء فرش های باکیفیت می باشند .


جنس نخ خاب فرش :
استفاده از بهترین الیاف آکریلیک در نخ خاب  سبب ارتقا کیفیت فرش می شود . شرکت فرش خونه در تولید فرش ، از الیاف آکریلیک هیت ست شده استفاده می کند . اصطلاح هیت ست شده مرتبط به عملیاتی است که قبل از بافت فرش ماشینی برروی نخ خاب انجام می گیرد . این عملیات به این صورت است که نخ بعد از ریسیده شدن از تونل بخار و گرما عبور می کند و حرارت داده می شود تا حالت نخ تثبیت شود . این کار باعث افزایش کیفیت نخ و کیفیت فرش می شود . بعد از این عملیات ، نخ برای بافتن محصول آماده می شود و توسط بهترین و مجهزترین دستگاه بافت فرش ، HCPX2 و HCIx2 ، به بهترین فرش ماشینی تبدیل می شود .


تعداد رنگ فرش :
تعداد رنگ واقعی فرش ، در زیبایی و ظاهر فرش تاثیر دارد و نقشی در بالابردن کیفیت محصول ندارد . عمده ترین تعداد رنگ فرش ماشینی ، فرش 8 رنگ ، فرش 10 رنگ ، فرش 12 رنگ می باشند . روان شناسان معتقد هستند که توجه به ظواهر فرش و هارمونی رنگ آن با دیگر وسایل منزل ، در ایجاد محیطی امن و پر از آرامش ، تاثیر بسزایی دارد .


ابعاد و اندازه فرش
فرش ها در اندازه های مختلف تولید و عرضه می شوند ولی پرفروش ترین فرش ها ، در ابعاد فرش ماشینی  6 متری ، فرش ماشینی 9 متری و فرش ماشینی 12 متری هستند . فرش ماشینی به علت اینکه با دستگاه ماشینی بافته می شود تخلف در ابعاد آن یک عیب محسوب می شود .
شرکت فرش خونه ، قدرت تولید فرش ابعاد بزرگ را نیز دارا می باشد .


رنگ زمینه فرش :
تنوع در رنگ ، باعث شده است تا مشتریان در انتخاب فرش ، آزادی بیشتری داشته باشند و بتوانند متناسب با دکوراسیون منزل ، فرش تهیه کنند . فرش لاکی ، فرش کرم ، فرش سرمه ای ، فرش آبی ، فرش گردویی  از رنگ های متداول محصولات شرکت فرش خونه می باشد .  


شهر تولید کننده فرش :
شهرستان کاشان ، به خاطر داشتن سابقه ای دیرینه در زمینه تولید فرش دستبافت و فرش ماشینی به پایتخت فرش ایران معروف شده است . تولید کنندگان این سرزمین با کمک گرفتن از تجربه گذشتگان و با بهره گیری از تکنولوژی جدید ، فرش اصل کاشان را با متنوع ترین طرح ها و نقش های به روز دنیا ارائه می دهند . رمز موفقیت شرکت فرش خونه ، بهره گیری از تجربه بافنده های  حرفه ای فرش ماشینی کاشان می باشد و توانسته است در تولید انواع فرش ماشینی کاشان ، و عرضه آن به بازار فرش ، سربلند باشد .

دیگر مشخصات فنی فرش ماشینی
شکل فرش : مستطیل
جنس نخ پود فرش : پنبه
جنس نخ خاب : صدرصد آکریلیک
جنس نخ تار فرش : مخلوطی از پنبه و پلی استر به خاطر ماندگاری بیشتر فرش
مقاومت بالای فرش به دلیل هیت ست شدن الیاف آکریلیک


فروش فرش ماشینی کاشان
شرکت فرش خونه کلیه محصولات خود را با قیمت درب کارخانه عرضه می کند . فروش اینترنتی فرش ، برای آن دسته از کسانی که خواهان خرید فرش ماشینی کاشان می باشند ولی قدرت خرید حضوری بنابر دلایلی از جمله مسافت دور را ندارند ، فراهم شده است . کلیه فرش های ماشینی ، دارای ضمانت نامه و بیمه نامه اصل می باشند . ارسال سریع فرش ، بعد از فروش ، یکی از مهمترین اهداف این شرکت می باشد .

کلمات کلیدی مرتبط :
'انواع فرش ماشینی کاشان' , 'کیفیت فرش ماشینی' , 'فرش اصل کاشان' , 'قیمت فرش' , 'انتخاب فرش' , 'شانه و تراکم فرش' , 'فرش 700 شانه' , 'فرش 1000 شانه' , 'فرش 1200 شانه' , 'تولید فرش' , 'بافت فرش ماشینی' , 'بهترین فرش ماشینی' , 'فروش اینترنتی فرش'
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
تشخیص فرش اصل درجه یک ماشینی
چه فرشی را کجا پهن کنیم
ویژگی فروشگاه آنلاین فرش معتبر چیست ؟
فرش 1000 شانه جدید
راهنمای خرید فرش خوب با قیمت مناسب
ادامه
نقشه فرش ماشینی ایرانی
Design By : AlphaGroup
مشاوره و پشتیبانی فرشخونه
فرش کاشان