راهنمای خرید فرش

فروشگاه آنلاین فرشخونه کاشان به منظور راحتی مشتری دو روش ساده و راحت را برای خرید فرش قرار داده است که در ادامه اطلاعاتی کامل در این باره بیان می داریم تا شما کاربران عزیز با توجه به شرایط خود یک روش را برگزینید .

 

1- خرید اینترنتی فرش ماشینی

در صورتی که از فروشگاه آنلاین فرشخونه کاشان قصد خرید دارید در ابتدا باید به منوی لیست محصولات که در صفحه اصلی تعبیه شده است مراجعه و پس از مشاهده و بررسی و مقایسه دقیق محصولات ، فرش ماشینی مورد نظر را انتخاب نمایید و سپس آن را به سبد خرید انتقال دهید . شما به منظور تغییر در خرید خود از دکمه به روز رسانی ، برای ادامه عملیات خرید دکمه ادامه خرید و در آخر برای پایان کار دکمه نهایی کردن خرید را انتخاب نمایید . پس از پر کردن فرم اطلاعات به طور دقیق و پرداخت مبلغ بیعانه خرید فرش ماشینی خود را ثبت نموده تا واحد پشتیبانی شرکت فرشخونه محصول مورد نظر را در طی مدت زمان 7 الی 14 روز برای شما ارسال نماید . لازم به ذکر است کلیه محصولات موجود در فروشگاه آنلاین فرش خونه همراه با ضمانت نامه معتبر و بیمه نامه فرش ماشینی برای مشتری ارسال می گردد .

 

2- خرید تلفنی فرش ماشینی

کاربران و مشتریان عزیز می توانند برای ثبت سفارش فرش ماشینی به صورت تلفنی با شماه تماس های 03154750203 و در صورت ضرورت با شماره همراه 09133626094 تماس حاصل نموده و پس از پرداخت مبلغ معین ، سفارش ثبت شده و محصول  ارسال می گردد .

کلمات کلیدی مرتبط :
'راهنمای خرید فرش ماشینی کاشان' , 'خرید فرش ماشینی' , 'خرید فرش' , 'خرید اینترنتی فرش ماشینی' , 'خرید تلفنی فرش ماشینی' , 'ثبت سفارش فرش ماشینی'
نـظـرات
نام و نام خانوادگی : *
عنوان مطلب :
نظر شما : *
دیگر مطالب کاربردی
طرح های زیبای تابلو فرش
راهنمای خرید فرش ماشینی خوب
ست کردن فرش کودک با دکوراسیون اتاق کودک
انواع مختلف فرش فانتزی اصل
فرش درجه یک را چگونه تشخیص بدهیم
ادامه
نقشه فرش ماشینی ایرانی
Design By : AlphaGroup
مشاوره و پشتیبانی فرشخونه
فرش کاشان